Made Of 600D Polyester. 24″ Cotton Rope Handles. Spot Clean/Air Dry. Complies with Prop 65. 4.5″ D x 15.5″ W x 14″ H
SKU: CNDNI-LHLLS
Item Number: 3195
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Aware™ 8 Oz. 20 Can Recycled Cotton Cooler Tote Bag
Price from: $18.99
Price from: $5.99
Made Of 600D Polyester. 24″ Cotton Rope Handles. Spot Clean/Air Dry. Complies with Prop 65. 4.5″ D x 15.5″ W x 14″ H
| Quantity | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $10.48 | $9.11 | $7.92 | $6.89 | $5.99 |
Made Of 600D Polyester. 24″ Cotton Rope Handles. Spot Clean/Air Dry. Complies with Prop 65. 4.5″ D x 15.5″ W x 14″ H
SKU: CNDNI-LHLLS
Item Number: 3195
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Silk screen |
|---|---|
| Product dimensions | 4.5" D x 15.5" W x 14" H |
| Imprint area | 7" H x 12" W on side1 |
| Second imprint area | 5" Diameter on other |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 10 working days |
| Theme | Convention, Library, Resort, Shopping, Trade Show |
| Color | Black, Lime, Navy Blue, Red |
| Products ships from ZIP | 33777 |
| Color Group |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.