Made Of 12 Oz. Cotton Canvas. Outside Pocket. Complies with Prop 65. 6″ D x 14″ W x 12″ H
SKU: TSFIC-GVRLW
Item Number: 3234
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $8.89
Made Of 12 Oz. Cotton Canvas. Outside Pocket. Complies with Prop 65. 6″ D x 14″ W x 12″ H
| Quantity | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $15.54 | $13.51 | $11.75 | $10.22 | $8.89 |
Made Of 12 Oz. Cotton Canvas. Outside Pocket. Complies with Prop 65. 6″ D x 14″ W x 12″ H
SKU: TSFIC-GVRLW
Item Number: 3234
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Silk screen |
|---|---|
| Product dimensions | 6" D x 14" W x 12" H |
| Imprint area | 5" H x 9" W on side1 |
| Second imprint area | 5" Diameter on other |
| Made in | CN |
| Production time | 7 to 10 working days |
| Theme | Boating, Convention, Resort, Shopping, Trade Show |
| Color | Natural with Black, Natural With Lime, Natural With Navy |
| Products ships from ZIP | 33777 |
| Color Group |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.