Made Of 12 Oz. Cotton Canvas 18″ Leatherette Handles Spot Clean/Air Dry. Complies with Prop 65. 4.5″ D x 16″ W x 12″ H
SKU: HLYLA-MQUWA
Item Number: 3237
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $6.40
Made Of 12 Oz. Cotton Canvas 18″ Leatherette Handles Spot Clean/Air Dry. Complies with Prop 65. 4.5″ D x 16″ W x 12″ H
| Quantity | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $11.19 | $9.73 | $8.46 | $7.36 | $6.40 |
Made Of 12 Oz. Cotton Canvas 18″ Leatherette Handles Spot Clean/Air Dry. Complies with Prop 65. 4.5″ D x 16″ W x 12″ H
SKU: HLYLA-MQUWA
Item Number: 3237
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Silk screen |
|---|---|
| Product dimensions | 4.5" D x 16" W x 12" H |
| Imprint area | 4" H x 11" W on side1 |
| Second imprint area | 4 1/2" Diameter on other |
| Made in | CN |
| Production time | 7 to 10 working days |
| Theme | Convention, Library, Office, Shopping, Trade Show |
| Color | Natural with Black, Natural With Gray, Natural With Navy, Natural with Red |
| Products ships from ZIP | 33777 |
| Color Group |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.