A perfect grocery accessory, the Koozie® Zippered Insulated Grocery Tote will keep your food cold until you get home. 12.75″ W x 13.5″ H x 9″ D
SKU: LUAEH-LZGEB
Item Number: 45773
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk; Dimensional weight may apply.
Price from: $10.05
A perfect grocery accessory, the Koozie® Zippered Insulated Grocery Tote will keep your food cold until you get home. 12.75″ W x 13.5″ H x 9″ D
| Quantity | 48+ | 240+ | 504+ | 1,008+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $13.37 | $12.16 | $11.06 | $10.05 |
A perfect grocery accessory, the Koozie® Zippered Insulated Grocery Tote will keep your food cold until you get home. 12.75″ W x 13.5″ H x 9″ D
SKU: LUAEH-LZGEB
Item Number: 45773
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk; Dimensional weight may apply.
| Decoration method | Spot Color |
|---|---|
| Product dimensions | 12.75" W x 13.5" H x 9" D |
| Imprint area | 5" W x 9" H on front |
| Second imprint area | 5" W x 10" H on back |
| Made in | CN |
| Production time | Approximately 5 working days |
| Theme | Drinking, Eating, Travel |
| Color | Black, Green, Red, Royal, Tan |
| Products ships from ZIP | 55066 |
| Color Group |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.