Drawstring closure with backpack straps, reinforced corners. Complies with Prop 65. 17″ W x 20″ H x 1/8″ D
SKU: JQDEA-GSYFM
Item Number: KT7302
Setup charge: $65.00
Packaging: Basics Bulk Shipment
Price from: $3.89
Drawstring closure with backpack straps, reinforced corners. Complies with Prop 65. 17″ W x 20″ H x 1/8″ D
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $4.79 | $4.49 | $4.19 | $3.89 |
Drawstring closure with backpack straps, reinforced corners. Complies with Prop 65. 17″ W x 20″ H x 1/8″ D
SKU: JQDEA-GSYFM
Item Number: KT7302
Setup charge: $65.00
Packaging: Basics Bulk Shipment
| Decoration method | Screen Printing |
|---|---|
| Product dimensions | 17" W x 20" H x 1/8" D |
| Imprint area | 10" L x 9" H on front |
| Second imprint area | 10" L x 9" H on backside |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Color | Orange, Purple, Red, Silver |
| Products ships from ZIP | 92780 |
| Color Group |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.