Made Of 600D Polyester. PEVA Lining. 28″ Nylon Web Carrying Handles. Complies with Prop 65. 7.5″ D x 22″ W x 16″ H
SKU: TOHED-JJIXT
Item Number: 3558
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $17.09
Made Of 600D Polyester. PEVA Lining. 28″ Nylon Web Carrying Handles. Complies with Prop 65. 7.5″ D x 22″ W x 16″ H
| Quantity | 25+ | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $29.89 | $25.99 | $22.60 | $19.65 | $17.09 |
Made Of 600D Polyester. PEVA Lining. 28″ Nylon Web Carrying Handles. Complies with Prop 65. 7.5″ D x 22″ W x 16″ H
SKU: TOHED-JJIXT
Item Number: 3558
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Silk screen |
|---|---|
| Product dimensions | 7.5" D x 22" W x 16" H |
| Imprint area | 6" H x 10" W on front |
| Second imprint area | 5" Diameter on other |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 10 working days |
| Theme | Beach, Food, Office, Shopping, Travel |
| Color | Black With Gray, Red With Gray, Royal Blue With Gray |
| Products ships from ZIP | 33777 |
| Color Group |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.