Made Of Combo: 600D Polyester And Mesh. 24″ Handles. Spot Clean/Air Dry. Complies with Prop 65. 3.75″ D x 16″ W x 15″ H
SKU: LQZKG-LMYKE
Item Number: 3149
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $4.99
Made Of Combo: 600D Polyester And Mesh. 24″ Handles. Spot Clean/Air Dry. Complies with Prop 65. 3.75″ D x 16″ W x 15″ H
| Quantity | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $8.73 | $7.59 | $6.60 | $5.74 | $4.99 |
Made Of Combo: 600D Polyester And Mesh. 24″ Handles. Spot Clean/Air Dry. Complies with Prop 65. 3.75″ D x 16″ W x 15″ H
SKU: LQZKG-LMYKE
Item Number: 3149
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Heat transfer, silk screen |
|---|---|
| Product dimensions | 3.75" D x 16" W x 15" H |
| Imprint area | 2.5" H x 10" W on bottom |
| Second imprint area | 12" W x 7" H on other |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 10 working days |
| Theme | Beach, Library, Resort, Shopping, Trade Show |
| Color | Red |
| Products ships from ZIP | 33777 |
| Color Group |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.