Made Of 24 Oz. Cotton Canvas. Outside Pocket. 30″ Handles. Spot Clean/Air Dry. Complies with Prop 65. 6.5″ D x 19″ W x 13″ H
SKU: JSANB-ITSKV
Item Number: 3250
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $16.85
Made Of 24 Oz. Cotton Canvas. Outside Pocket. 30″ Handles. Spot Clean/Air Dry. Complies with Prop 65. 6.5″ D x 19″ W x 13″ H
| Quantity | 24+ | 96+ | 144+ | 288+ | 504+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $29.47 | $25.63 | $22.29 | $19.38 | $16.85 |
Made Of 24 Oz. Cotton Canvas. Outside Pocket. 30″ Handles. Spot Clean/Air Dry. Complies with Prop 65. 6.5″ D x 19″ W x 13″ H
SKU: JSANB-ITSKV
Item Number: 3250
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Silk screen |
|---|---|
| Product dimensions | 6.5" D x 19" W x 13" H |
| Imprint area | 5" H x 6.5" W on side1 |
| Second imprint area | 3 1/2" W x 2 1/2" H on other |
| Made in | CN |
| Production time | 7 to 10 working days |
| Theme | Boating, Business, Resort, Shopping, Trade Show |
| Color | Black, Forest Green, Natural, Navy Blue, Red, Royal Blue |
| Products ships from ZIP | 33777 |
| Color Group |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.