Made Of 12 Oz. Cotton CanvasFront PocketGrommet Accents27″ HandlesSpot Clean/Air Dry. Complies with Prop 65. 7″ D x 20.5″ W x 13″ H
SKU: KSBNC-ITSOS
Item Number: 3220
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $10.15
Made Of 12 Oz. Cotton CanvasFront PocketGrommet Accents27″ HandlesSpot Clean/Air Dry. Complies with Prop 65. 7″ D x 20.5″ W x 13″ H
| Quantity | 24+ | 48+ | 96+ | 288+ | 480+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $17.74 | $15.43 | $13.42 | $11.67 | $10.15 |
Made Of 12 Oz. Cotton CanvasFront PocketGrommet Accents27″ HandlesSpot Clean/Air Dry. Complies with Prop 65. 7″ D x 20.5″ W x 13″ H
SKU: KSBNC-ITSOS
Item Number: 3220
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Silk screen |
|---|---|
| Product dimensions | 7" D x 20.5" W x 13" H |
| Imprint area | 5" H x 6" W on side1 |
| Second imprint area | 3 1/2" W x 2 1/2" H on other |
| Made in | CN |
| Production time | Approximately 10 working days |
| Theme | Boating, Convention, Library, Shopping, Trade Show |
| Color | Recycled Natural With Black, Recycled Natural With Forest Grn, Recycled Natural With Maroon, Recycled Natural With Navy, Recycled Natural With Red |
| Products ships from ZIP | 33777 |
| Color Group |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.