Reusable. The perfect tote for a quick trip to the market. Complies with Prop 65. 12.75″ W x 12.25″ H x 8.625″ D
SKU: HUAFH-LZGDR
Item Number: 45624
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk; Dimensional weight may apply.
Price from: $1.79
Reusable. The perfect tote for a quick trip to the market. Complies with Prop 65. 12.75″ W x 12.25″ H x 8.625″ D
| Quantity | 200+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ | 5,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.00 | $2.61 | $2.26 | $1.97 | $1.79 |
Reusable. The perfect tote for a quick trip to the market. Complies with Prop 65. 12.75″ W x 12.25″ H x 8.625″ D
SKU: HUAFH-LZGDR
Item Number: 45624
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk; Dimensional weight may apply.
| Decoration method | Screen Print |
|---|---|
| Product dimensions | 12.75" W x 12.25" H x 8.625" D |
| Imprint area | 5" W x 7" H on front |
| Second imprint area | 5" W x 9" H on back Center |
| Made in | VN |
| Production time | Approximately 2 working days |
| Theme | Shopping |
| Color | Black, Gray, Hunter Green, Kelly Green, Lime Green, Navy, Orange, Pink, Purple, Red, Royal, Tan, Teal, White, Yellow |
| Products ships from ZIP | 55066 |
| Color Group | Black, Blue, Brown, Gray, Green, Orange, Pink, Purple, Red, White, Yellow |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.